wysokosciowe | e-blogi.pl
_blog wysokosciowe
Nowy portal z ogłoszeniami o szkoleniach 2013-06-27

Zapraszamy na nowo powstały portal ogłoszeniowy branży szkoleniowej.Dodawaj bezpłatnie ogłoszenia o kursach i szkoleniach na inwestycjawkadry.biz


Szkolenie azbestowe przez internet lub pocztę 2013-06-25

ZWIĘKSZ KONKURENCYJNOŚĆ SWOJĄ LUB FIRMY NA RYNKU BUDOWLANYM

NOWOŚĆ
MASZ MAŁO CZASU MAMY DLA CIEBIE OFERTĘ -
szkolenie za pośrednictwem internetu lub poczty
…………………………………………………………………………………………

1. SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO ZAJMOWANIA SIĘ ZABEZPIECZANIEM, KONSERWACJĄ I USUWANIEM WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST. Szkolenia w zakresie bezpiecznego używania i usuwania przedmiotów zawierających azbest

DLACZEGO WARTO ?

Osoba po ukończeniu takiego szkolenia otrzyma:

•Certyfikat w języku polskim, który jest wydany zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.
•Certyfikat w języku angielskim honorowany na terenie całej Unii Europejskiej
•1 rok darmowych porad z zakresu szkolenia

Podstawa prawna: rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia Dz U. Nr. 216 poz. 1824 w sprawie zasad bhp przy zabezpieczaniu usuwaniu wyrobów zawierających azbest oraz programu szkolenia w zakresie bezpiecznego użytkowania takich wyrobów.


Szkolenie alpinistyczne 2013-06-17

W związku z dużą ilością zapytań 15 lipca 2013 odbędzie się dodatkowe szkolenie APINISTYCZNE – zostań alpinistą przemysłowym – ZACZNIJ WRESZCIE ZARABIAĆ.
(praca na wysokości z tzw. dostępem linowym)

Dwudniowy kurs skierowny dla osób, które szukają ciekawej i dobrze płatnej pracy lub dla otwierających działalność. W ramach kursu 2 dni szkolenia, nocleg i rok darmowych porad z zakresu szkolenia. Koszt kursu to tylko 1470zł/brutto.

DODATKOWO KAŻDY UCZESTNIK SZKOLENIA otrzyma 50% rabatu na 30 godzinny kurs MENAGER W FIRMIE BUDOWLANEJ .

UWAGA ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

warunkiem przyjęcia na kurs są badania wysokościowe (oczywiście bez adnotacji do 3 m )


Szkolenie wysokościowe 2013-06-10

Szkolenia z zakresu doboru i używania środków ochrony indywidualnej chroniących przed upadkiem z wysokości.

Adresowane dla pracowników różnych sektorów gospodarki narażonych na upadek z wysokości ,wśród których można wymienić: -budownictwo, -elektroenergetyka, -gospodarka wodno-kanalizacyjna, magazyny wysokiego składowania, -telekomunikacja, -telefonia komórkowa. – dekarstwo


Szkolenie organizowane zgodnie ze stanem prawnym 2012
Szkolenie prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów praktyków.Zajęcia mają na celu nauczenie samodzielnego i bezpiecznego poruszania się na wysokości z wykorzystaniem sprzętu asekuracyjnego oraz wykonywania pracy w podparciu. ponadto uczestnicy poznają podstawowe techniki ewakuacji z wysokości. Podczas wykładów teoretycznych omawiane są zagadnienia prawne w zakresie bezpieczeństwa pracy na wysokości ze zwróceniem uwagi na ocenę ryzyka zawodowego.


Dlaczego warto się szkolić? Najnowszy sprzęt, najnowsza wiedza, sprawdzone techniki, kultura prowadzonych szkoleń, wysokie kwalifikacje i doświadczenie instruktora. Mamy nadzieję, że warto. Inwestując w szkolenie inwestujesz w siebie.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]